בנייה חדשה ברחובות - רחובות Elite
כפתור תפריט
תושב רחובות? זכית!
close
שווה להיות רחובותי!
40 דירות ב-150,000 הנחה יוגרלו לתושבי רחובות
תוכנית "מחיר למשתכן" היא חוד החנית בסדרת צעדים חסרי תקדים אשר יזמה ממשלת ישראל, בהובלת משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל. מטרת התוכנית היא להקל על משפחות צעירות לקנות דירה ראשונה בתנאים מועדפים.
השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם פרטים נוספים:

בנייה חדשה ברחובות

בנייה חדשה ברחובות

בימינו, כאשר קשה למצוא דירה במחיר סביר, ובייחוד כאשר מרכזי הערים הגדולות הופכים יקרים להחריד, הקונים מחפשים דירות זולות יותר בערים הסמוכות – ערים שקרובות למרכז, אך לא נמצאות בליבו. אלו יציעו לא פעם מחירים נמוכים משמעותית, כאלו שגם זוגות צעירים יכולים לעמוד בהם.

אחת הערים שבה העניין מתבטא בצורה הטובה ביותר היא רחובות – עיר שבעבר נחשבה לכרך מנומנם ואולי אפילו אפור, והיום נחשבת לאחד המקומות המבוקשים ביותר בארץ מבחינת נדל”ן. אפשר לראות זאת היטב בכמות הפרויקטים שנבנים כיום בעיר. לפניכם סקירה של בנייה חדשה ברחובות:

רחובות המדע

פרויקט חדש בשכונת המדע, קרוב לכל האזור ההייטקיסטי והתוסס של רחובות. תמצאו בו בנייני מגורים חדשים ומפוארים, ודירות של ארבעה וחמישה חדרים, במחירים של 2.2 מיליון שקלים ויותר. זהו פרויקט שיכול להתאים לזוגות צעירים, למשפחות צעירות ולמשפחות מבוססות.

בנייה חדשה ברחובות בסטנדרטים גבוהים במיוחד:
רחובות
elite

פרויקט חדש שקיבל אישור אך לאחרונה, באזור גיבתון. מדובר על הקמה של חמישה מגדלי מגורים עצומים, 24 קומות כל אחד, ועוד שני בניינים ‘נמוכים’ של 14 קומות. יהיו בו דירות של ארבעה עד שישה חדרים, והוא למעשה כולל הקמה של שכונה שלמה, עם מרכז מסחרי, מקומות ציבוריים ועוד. אם אתם מחפשים בנייה חדשה ברחובות, זו דוגמה מצוינת לכך.

 

דוניץ ברחובות המדע

עוד פרויקט באזור פארק המדע ושכונת המדע של רחובות, וברור מדוע יש שם כל כך הרבה פרויקטים – מדובר באזורים המבוקשים ביותר בעיר. כאן מדובר על בניינים נמוכים יותר (לעומת ה’מגדלים’ של ‘רחובות המדע’), ובהם דירות חמישה חדרים ופנטהאוזים, מה שיכול להתאים מאוד למשפחות מבוססות.

 

הרצל 197

רחוב הרצל הוא אחד הרחובות הידועים והמבוקשים ביותר ברחובות, והוא מציע בנייה חדשה ברחובות בסטנדרט איכותי במיוחד – עם בניין אשר נבנה בהשראת מלון דירות במנהטן, ומציע דירות של שלושה וארבעה חדרים. זהו פרויקט צעיר ומרענן, שיכול להתאים גם לזוגות צעירים וגם למשפחות.

 

רחובות שלי

זהו פרויקט של שישה בנייני מגורים, שנחשב לאחד המבוקשים מתוך כלל הפרויקטים של בנייה חדשה ברחובות. ארבעה מתוך ששת הבניינים שבו כבר נמכרו כולם, כך שאם אתם מעוניינים לרכוש בפרויקט דירה – עשו זאת עכשיו. מה הוא מציע? דירות במחירים יפים, החל מ-1.7 מיליון ₪.

 

אביסרור במערב רחובות

זהו פרויקט שזכה גם לשם ‘אביסרור 431’, משום שהוא נמצא בסמוך לכביש 431, ולכן הוא מבוקש מאוד. הנגישות לכביש, אשר נחשב מרכזי מאוד באזור, הופכת את המגורים בו לכדאיים מאוד. הפרויקט נמצא בשכונת אבן גבירול בעיר, וכולל בנייני בוטיק למשפחות.

 

מגדל הורוביץ רחובות

זהו פרויקט שנמצא בסמוך למכללה האקדמית פרס, באזור שהופך אט-אט להיות מרכז גדול של חינוך ותעסוקה. לכן גם כאן מדובר על ביקוש גבוה מאוד. מדובר על יחידות דיור שיכולות להתאים גם לזוגות ולסטודנטים (68 מ”ר שטח יחידה) ומחירן מאוד מפתה: כ-600 אלף ₪ לכל יחידה, וזה כולל גם חניה בטאבו. זו בנייה חדשה ברחובות שתהפוך כנראה מהר מאוד לפרויקט להשקעה.

 

אזורים רחובות החדשה

הפרויקט הזה מוקם בשכונת רחובות החדשה, אחת מהשכונות ה’טריות’ ביותר בעיר. הוא מציע דירות שלושה, ארבעה וחמישה חדרים, כך שהוא יכול להתאים כמעט לכל אחד. מדובר בפרויקט שבו כמה וכמה בניינים, בני תשע קומות, והוא נבנה באזור המציע אפשרויות רבות  לכל תושב – פנאי, מסחר ועוד.

 

נחלת פרי

מדובר בפרויקט ייחודי למדי, משום שהוא מיועד למגזר הדתי-לאומי המתגורר בעיר. מדובר בשכונה אשר עוברת תמ”א 38 – התחדשות עירונית שכוללת חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, ושיפור פני המבנה, שהרי גם זו בנייה חדשה ברחובות. פרויקט זה יכלול 72 דירות חדשות, נוסף על אלו הקיימות, וזו הזדמנות מצוינת בשביל כל מי שמעוניין לגור בעיר בשכונה בעלת אופי דתי.

המתואר לעיל הינו לצורך המחשה בלבד, אינו מהווה חלק מהסכם לרכישת דירה בפרויקט ואינו מחייב את החברה. ההדמיות באתר הן להמחשה בלבד, ואינן מהוות חלק מהסכם לרכישת דירה בפרויקט. את החברה יחייבו רק תוכניות המכר והמפרטים שיצורפו להסכם. *החברה אינה אחראית על תמהיל השירותים שיפעלו בשטחי המסחר.