דירות חדשות ברחובות: 5 סיבות טובות לרכישה
כפתור תפריט
תושב רחובות? זכית!
close
שווה להיות רחובותי!
40 דירות ב-150,000 הנחה יוגרלו לתושבי רחובות
תוכנית "מחיר למשתכן" היא חוד החנית בסדרת צעדים חסרי תקדים אשר יזמה ממשלת ישראל, בהובלת משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל. מטרת התוכנית היא להקל על משפחות צעירות לקנות דירה ראשונה בתנאים מועדפים.
השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם פרטים נוספים:

דירות חדשות ברחובות – 5 סיבות טובות לרכוש דירה כבר היום

דירות חדשות ברחובות

בשנים האחרונות הפכה רחובות ליעד נדל”ני מבוקש, כשהיא משאירה את תדמית המושבה הקטנה מאחור. עד לא מזמן הדבר התבטא בתנופת בנייה רחבת היקף לצד מחירים נוחים, אך נראה שכעת, עם העלייה המורגשת בביקוש לרכישת דירות חדשות ברחובות, אנו מתקרבים לנקודת המפנה המוכרת. אז רגע לפני שזה מאוחר מדיי, הנה חמש סיבות טובות לרכוש דירות למכירה ברחובות כבר עכשיו –

1: היא מרכז ליזמות וחדשנות

בניית דירות חדשות ברחובות היא רק “תופעת הלוואי” של הפיתוח העירוני במובן הרחב יותר. עם שלושה מרכזים אקדמאיים משמעותיים – מכון ויצמן למדע, הפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית והמרכז האקדמי פרס; לצד מתחם פארק המדע, המאכלס לא מעט חברות היי טק – יזמות, מדע וחדשנות מאפיינים את העיר לא פחות מהמסורת רבת השנים שלה. העיר מתפארת במוסדות חינוך איכותיים לכל שכבות הגיל, מוקדי תעסוקה מפותחים, מתחמי בילוי ומסחר, ופעילות תרבותית ענפה, ההופכים את רחובות  לסביבת מגורים מבוקשת ואיכותית.

2: דירות חדשות ברחובות הן מצרך אוזל

בהתחשב בתנופת ההתחדשות של העיר, אין זה מפתיע שהביקוש עבור דירות חדשות ברחובות רק הולך ועולה. ובאמת, ניתן לראות מגוון פרויקטים חדשים ברחובות בשנים האחרונות, הבאים לספק פתרונות דיור איכותיים לתושבי העיר והסביבה. כך, למשל, פרויקט רחובות elite, בו עתידה לקום שכונה חדשה במרכז העיר, שתכלול 8 מגדלי מגורים, פארק ירוק ורחב ידיים, ומרכז מסחרי בגודל של 5,000 מ”ר. מצד שני, אחרי שבשנים 2011-2014 הוצאו למעלה מ-4,000 היתרי בנייה, בשנתיים האחרונות נראית האטה, וההיצע של דירות למכירה ברחובות הולך ואוזל – בעוד הביקוש, כאמור, ממשיך לעלות.

3: המחירים *עדיין* נוחים

מלבד להיותה עיר המדע והתרבות, רחובות מציעה גישה נוחה למערכת הכבישים של גוש דן. אם נוסיף לזה את העובדה שמחירן הממוצע של דירות חדשות ברחובות עומד היום על 1.6 מיליון ₪ (לדירת 4 חדרים), יש לנו חלון הזדמנויות אטרקטיבי, במיוחד עבור אלו המחפשים אלטרנטיבה לאזור תל אביב היקר. יחד עם זאת, מחירי הקרקעות ברחובות עלו בשנים האחרונות בכ-300%, ומחירי הדירות בעיר צפויים להמשיך לעלות גם הם.

4: יש הזדמנויות מיוחדות לתושבים

חלון ההזדמנויות הקצר אטרקטיבי עוד יותר עבור תושבי רחובות עצמם, המעוניינים לשדרג את רמת החיים או לרכוש דירות גדולות יותר. לתושבים הזדמנויות לרכישת דירות חדשות ברחובות במחיר מוזל במסגרת מכרזי מחיר למשתכן ותכניות מיוחדות של העירייה. כך, למשל, בשיתוף בין העירייה לבין היזמית קבוצת יצחקי השקעות, יוצעו כ-40 דירות למכירה ברחובות elite, שהזכרנו, במחיר מוזל לתושבים זכאים במסגרת מכירה מיוחדת.

5: האוכלוסייה איכותית ומתחדשת

כל היתרונות שמנינו עד כה, מייצרים הגירה חיובית של אוכלוסייה צעירה, משכילה ואיכותית, הכוללת לא מעט זוגות צעירים שבוחרים לרכוש דירות חדשות ברחובות על פני הבועה התל אביבית. כבר עכשיו, העיר מתגאה באוכלוסייה בה השיעור הגבוהה ביותר של עובדי היי טק (20.8%) ותוחלת החיים השנייה בגובהה בארץ (83.3 שנים). היא מציעה איכות חיים גבוהה לקהילתה המתחדשת, בה אנשי תעשייה לצד חוקרים ומדענים, דתיים לצד חילוניים ותושבים ותיקים לצד צעירים ומשפחות.

בקיצור, אל תתמהמהו

אז רחובות, עיר המדע והתרבות, מציעה איכות חיים גבוהה ומהווה אלטרנטיבה מוצלחת למחירים המופקעים בתל אביב רבתי. היא נהנית מנגישות גבוהה, פעילות תרבותית ענפה ואוכלוסייה צעירה, איכותית ומתחדשת. יחד עם זאת, קצב הבנייה בעיר חווה האטה מורגשת, הביקוש עבור דירות חדשות ברחובות הולך ועולה, ההיצע מתחיל לרדת – והדרך מכאן ועד לעליית מחירים משמעותית קצרה מאי פעם. בקיצור, אם אתם מחפשים נדלן ברחובות, למגורים או השקעה, אין ספק שהזמן לעשות מעשה הוא ממש עכשיו. בהצלחה.

המתואר לעיל הינו לצורך המחשה בלבד, אינו מהווה חלק מהסכם לרכישת דירה בפרויקט ואינו מחייב את החברה. ההדמיות באתר הן להמחשה בלבד, ואינן מהוות חלק מהסכם לרכישת דירה בפרויקט. את החברה יחייבו רק תוכניות המכר והמפרטים שיצורפו להסכם. *החברה אינה אחראית על תמהיל השירותים שיפעלו בשטחי המסחר.