דירות למכירה ברחובות ללא תיווך - רחובות Elite
כפתור תפריט
תושב רחובות? זכית!
close
שווה להיות רחובותי!
40 דירות ב-150,000 הנחה יוגרלו לתושבי רחובות
תוכנית "מחיר למשתכן" היא חוד החנית בסדרת צעדים חסרי תקדים אשר יזמה ממשלת ישראל, בהובלת משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל. מטרת התוכנית היא להקל על משפחות צעירות לקנות דירה ראשונה בתנאים מועדפים.
השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם פרטים נוספים:

דירות למכירה ברחובות ללא תיווך

דירות ברחובות ללא תיווך

לפני שני עשורים מי שעבר לאזור המרכז, עדיין התייחס לרחובות כעיר הממוקמת בשפלה. אך מאז מים רבים זרמו בירדן. דירות למכירה ברחובות ללא תיווך הפכו למצרך מבוקש בזכות אינספור שינויים שעברה העיר בשנים האחרונות. בואו נכיר את כל יתרונותיה של רחובות, ונגלה מדוע שווה לרכוש דירה דווקא בעיר זו.

מחירי דירות שפויים – דירות ברחובות ללא תיווך

רחובות מציעה חוויה של עיר תוססת במחירים שנדיר מאוד לראות באיזור המרכז. עם פרוייקטים חדשים שנבנים בהן דירות בסכומים של מיליון וחצי עד שני מליון שקלים (כאשר המחיר הממוצע לשכירות בדירות החדשות מגיע ל-5000 שקלים) רכישה של דירה נראית האופציה ההגיונית עבור זוגות צעירים, ומשפרי דיור. בנוסף, העיר מציעה מגוון רחב של דירות בנות חמישה עד שישה חדרים, המותאמות לאווירה הנוכחית שבה עשוי להיות מיסוי על דירה שלישית. בשל המיסוי רבים מוכרים את הדירות הקטנות שבבעלותם ומשקיעים בנכס מניב עם מספר חדרים גדול יותר.

חברות הייטק ופמדיטק מקומיות

לפני עשור חברות הייטק רבות העתיקו את פעילותן ממרכז תל אביב, מרמת גן ומהרצליה לעיר רחובות. שוק ההיי-טק והביו-טק פרח ושגשג, במיוחד בזכות כוח העבודה המיומן והאיכותי המתגורר באזור. מסיימי אוניברסיטאות המתגוררים בעיר לא מיהרו לעבור לאזור המרכז, וחיפשו את המשכורות הגבוהות בעיר המאפשרת לתושביה איכות חיים ומרחבים ירוקים, לצד תעשיית היי-טק חדשנית ומתפתחת. פארק המדע ברחובות מאכלס חברות עתירות ידע גלובליות, שביניהם ניתן למנות את חברת HP, אלביט מערכות, ג’נרל אלקטריק וחברות רבות נוספות.

השכלה גבוהה קרוב לבית

מאז ומתמיד הייתה רחובות כר פורה למוסדות להשכלה גבוהה. השכירות הנמוכה והיכולת לבנות קמפוס אטרקטיבי במחיר סביר, לצד סטודנטים רבים המגיעים מכל רחבי המרכז והשפלה הובילו לפתיחתם של קמפוסים נוספים. כיום ניתן למצוא בעיר בראש ובראשונה את מכון וייצמן שביסס את מעמדו כמוסד מוביל בתחום המדע והרפואה, את הפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית, ועוד שלוחות של מכללות נוספות בארץ, כגון מכללת רחובות של האוניברסיטה הפתוחה, מכללת אורט, המרכז האקדמי פרס ואף מכללה דתית למורים – “מורשת יעקב”.

קצת על ההסטוריה של רחובות

בתקופת העליה הראשונה מתיישבים שהגיעו לארץ מפולין החליטו לנסות ולהקים ישוב שלא יהיה תלוי בכספים שהגיעו מהברון רוטשילד. עולים שהצטרפו אליהם לאחר מכן מתימן ועוד רבבות תושבים לאורך השנים הובילו להקמתה של העיר שזכתה להיות כיום העיר ה-13 בגודלה (מבחינת האדמה) ומקום 12 מבחינת כמות התושבים שבה. השכר השנתי הממוצע של התושבים עומד כיום על כ-10,000 שקלים, והעיר מציגה יציבות מרשימה לצד איכות חיים גבוהה.

חוויית קניות אינטנסיבית

ביחס לגודלה, מציעה העיר רחובות לא מעט מרכזי קניות, קניונים סגורים ומרכזים מסחריים. ביניהם ניתן למנות את קניון רחובות הגדול במרכז העיר, את הקניון הקטן, אמריקן סיטי, קניון רחובות ההולנדית ועוד מספר מרכזים מסחריים כגון מתחם “שרונה”, “מטרומול”, “אזורים סנטר” ועוד מרכזים קטנים יותר.

התחבורה ברחובות – להגיע בקלות ממקום למקום

כיצד תושבי רחובות מתניידים לרחבי הארץ? רחובות ממוקמת על עורקי תחבורה ראשיים לרבות הכבישים 412 (המגיע לרח’ הרצל, הרחוב הראשי בעיר), כביש 40 המגיע עד לפארק המדע, כביש 411 וכביש 42 בצפון. כך, קל לנוע לכיוון אזור תל אביב והמרכז, לעבור בראשון לציון או, לחילופין, לנסוע לבירת ישראל – ירושלים.

למי שבוחר שלא להתנייד ברכב, קיימות גם אופציות רבות נוספות ברחובות. אחת מהן היא רכבת ישראל, שאחת התחנות שלה סמוכה למכון ויצמן. אפשרויות תחבורה נוספות הן: מגוון רחב של אוטובוסים המופעלים על ידי אגד וחברות נוספות, ובעתיד הקרוב גם הרכבת הקלה שתקשר בין רחובות לבין שאר אזור המרכז.

איכות חיים וריאות ירוקות

למי שרוכש דירות ברחובות ללא תיווך וחי בעיר, מוצעים מגוון רחב של פארקים המשמשים כריאה ירוקה בעיר. שפע אוויר צח, וחמצן המופק מאלפי העצים והצמחים שבמקום, לצד פעילויות נוספות בקאנטרי קלאב  והספורטק המקומיים. בנוסף, למחפשים פעילויות נוספות – בעיר פועל מרכז טניס פעיל ואף מטווח ירי לאימון.

דירות באזור עם מעמד סוציו-אקונומי בינוני-גבוה

בזכות העובדה כי תעשיית ההי-טק והפרצבטיקה פורחות בעיר, בני המעמד הסוציו אקונומי הבינוני והגבוה פונים לדירות הרבות המוצעות בעיר. על מנת לספק את הביקוש, מתחרות החברות השונות, ומציעות מפרט גבוה ומפנק הכולל מרפסות רחבות ידיים, אלמנטים של בית חכם ואבזור ברמה גבוהה. בבניית הדירות החדשות בעיר נעשה שימוש בעקרונות של בנייה ירוקה המאפשרת חיסכון באנרגיה לצד שימוש בחומרים מתכלים הידידותיים לסביבה תוך התחשבות בדורות הבאים.

לגדל משפחה בעיר עם עתיד

לסיכום, ניתן לראות כי רחובות מציעה לתושביה מגוון רחב של אפשרויות דיור מתקדמות, לצד תעסוקה ומוסדות לימודיים, מתחמי בילוי ומרכזי קניות. העיר, נבנית למעשה מתוך ההנחה כי תושביה אינם צריכים לעזוב את העיר כלל לאורך השבוע, לא לצורך תעסוקה, ולא לצרכי לימודים או בילוי. אך במידה שיבחרו בכך, יוכלו להשתנע בקלות מהעיר לכל הארץ באמצעות רכבת, רכב פרטי או מגוון רחב של קווי אוטובוס בתדירות גבוהה. אם הנכם מחפשים דירות ברחובות ללא תיווך תוכלו לבחור בשפע של אפשרות, החל מדירות קטנות של שני חדרים ועד לדירה או קוטג’ רחב ידיים במתחמים שונים בעיר.

המתואר לעיל הינו לצורך המחשה בלבד, אינו מהווה חלק מהסכם לרכישת דירה בפרויקט ואינו מחייב את החברה. ההדמיות באתר הן להמחשה בלבד, ואינן מהוות חלק מהסכם לרכישת דירה בפרויקט. את החברה יחייבו רק תוכניות המכר והמפרטים שיצורפו להסכם. *החברה אינה אחראית על תמהיל השירותים שיפעלו בשטחי המסחר.