כל הסיבות לקניית דירה ברחובות - רחובות Elite
כפתור תפריט
תושב רחובות? זכית!
close
שווה להיות רחובותי!
40 דירות ב-150,000 הנחה יוגרלו לתושבי רחובות
תוכנית "מחיר למשתכן" היא חוד החנית בסדרת צעדים חסרי תקדים אשר יזמה ממשלת ישראל, בהובלת משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל. מטרת התוכנית היא להקל על משפחות צעירות לקנות דירה ראשונה בתנאים מועדפים.
השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם פרטים נוספים:

כל הסיבות לקניית דירה ברחובות

קניית דירה ברחובות

מחפשים את המקום הנפלא לגדל בו ילדים, להתפתח מבחינה אקדמית ולעבוד באחת מהמשרות הנחשקות בארץ? העיר רחובות מציעה לתושביה את כל מה שצריך על מנת לחיות ולעבוד – באיזון מושלם. במקום לעבוד על מנת לשלם את שכר הדירה בעיר במרכז, מגורים ברחובות מאפשרים לכם לעבוד פחות שעות, להיות יותר עם בני הזוג והילדים – ולגלות מה באמת חשוב בחיים. אז מהם היתרונות הגדולים של קניית דירה ברחובות?

דירה ברחובות – חיים של כפר בלב העיר

רחובות משלבת בצורה מושלמת חיים כפריים בעיר מודרנית עם שלל מיזמים של בנייה חדשה ומתפתחת, בסטנדרט גבוהה ובמחיר שפוי – נמוך בהרבה ממחירה של דירה דומה בכל עיר אחרת במרכז. רחובות מציעה לתושבה חיים באווירה כפרית, בלב סביבה אורבנית, המשלבת מרחבים ירוקים עם בתי מגורים. היזמים החדשים, הבונים בסטנדרט שלא היה מבייש את המגדלים הנבנים כיום בערים הגדולות במרכז, מציעים דירות מגודל של שלושה חדרים ומעלה, במחיר של דירה קטנטנה, בת כמה עשרות שנים, במרכז תל אביב.

כל מה שהילדים צריכים

הורים לילדים שמחים במיוחד לעבור לגור בבית או דירה ברחובות. אינספור אפשרויות של גני ילדים ובתי ספר, לצד פארקים ההופכים את אחר הצהריים לזמן לפעילות (הרחק ממסך המחשב והטלפון הנייד), חוגים בכל תחום לרבות מוזיקה, אמנות ויצירה, מדעים ומגוון רחב של אפשרויות המוצעות על ידי המתנסים, המוזיאונים ומתחמי המדע בעיר. רחובות, שהפכה לבית עבור מומחי מכון ויצמן, מעודדת את הדור הבא להמשיך ולחקור בסקרנות אין קץ, ולהתפתח למבוגרים העוסקים במשרות הנחשקות ביותר.

מתחמי הייטק – למה לנסוע לרמת החייל?

העיר, שהבחינה כבר לפני שני עשורים בהזדמנות שנפתחה בפניה להציע משרדים איכותיים במחיר הנמוך ביותר למ”ר, “צ’יפרה” חברות הייטק רבות ומשכה אותם לעבור לתחומה. כך, נפתחו בעיר מאות חברות המציעות אלפי משרות הייטק ומדיטק לעובדים מקצועיים. כך, גם סטודנטים שלא התגוררו בעיר בעבר, מסיימים את התארים במדעים, ונכנסים מיד לעבודה כמתמחים או כתכניתנים ומהנדסים מן השורה, מבלי שיצטרכו לעזוב את העיר.

קניונים ומתחמי בילוי

לצד אפשרויות רבות בתחום התעסוקה ומוסדות חינוך איכותיים מציעה העיר גם חווית קניות מדהימה. החל מקניון רחובות, וכלה במתחמי קניות פרטיים, העיר כוללת את כל מותגי האופנה הגדולים, קוסמטיקה, הנעלה ומגוון רחב של חנויות לממכר מוצרי מזון. כמעט בכל שכונה ניתן למצוא מתחם קניות קטן, המשרת את תושבי השכונה, ומרכזי קניות גדולים יותר לשירות תושבי העיר והסביבה. ולאחר הקניות, מה עם יציאה להופעה או למסעדה טובה? גם אותן תמצאו ברחובות.

מקומות בילוי והסעדה

רחובות מציעה מתחמי מסעדות רבים, מרביתם מתרכזים במוקדים קולינריים במרכז העיר, המשרתים את תושביה ועובדים במתחמים השונים. העיר מציעה מסעדות כשרות לצד מסעדות מאכלי ים, בשרים ודגים מעשי ידי השפים המקומיים שנהרו לעיר. סצנת הקולינריה שהתפתחה, כאשר שפים פתחו סניפים בעיר של מסעדות קיימות וכמה מסעדות חדשות – הופכת את רחובות למקום בילוי זמין עבור תושבי המרכז והשפלה. מתחמי קולנוע וברים מקומיים, שחלקם אף מציעים מופעים מוזיקליים בסופי השבוע, לצד מתחמי בילוי לילדים בשעות היום חוסכים גם לבליינים המקומיים את הצורך למלא דלק ולנסוע לתל אביב. כמו ששר שלמה ארצי – “יותר מזה אנחנו לא צריכים”.

המתואר לעיל הינו לצורך המחשה בלבד, אינו מהווה חלק מהסכם לרכישת דירה בפרויקט ואינו מחייב את החברה. ההדמיות באתר הן להמחשה בלבד, ואינן מהוות חלק מהסכם לרכישת דירה בפרויקט. את החברה יחייבו רק תוכניות המכר והמפרטים שיצורפו להסכם. *החברה אינה אחראית על תמהיל השירותים שיפעלו בשטחי המסחר.