פרויקטים חדשים ברחובות | דירה חדשה ברחובות
כפתור תפריט
תושב רחובות? זכית!
close
שווה להיות רחובותי!
40 דירות ב-150,000 הנחה יוגרלו לתושבי רחובות
תוכנית "מחיר למשתכן" היא חוד החנית בסדרת צעדים חסרי תקדים אשר יזמה ממשלת ישראל, בהובלת משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל. מטרת התוכנית היא להקל על משפחות צעירות לקנות דירה ראשונה בתנאים מועדפים.
השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם עם פרטים נוספים:

פרויקטים חדשים ברחובות: למי הכי כדאי לרכוש בהם דירה?

פרויקטים חדשים ברחובות

בשנים האחרונות אושרו מגוון רחב של פרויקטים חדשים ברחובות, שהפכה ליעד אטרקטיבי ומבוקש למגורים והשקעה. אך בעוד הביקוש עבורם ממשיך לעלות, ההיצע דווקא הולך ואוזל – כבר בשנה שעברה נרשמה ירידה משמעותית במספר היתרי הבנייה בעיר, שלוותה, כצפוי, במגמת עלייה במחירי הדירות החדשות. נכון להיום, המחירים עדיין נוחים יחסית ועומדים על ממוצע של 1.6 מיליון ₪ לדירת 4 חדרים חדשה, אבל אין ספק שהשעון מתקתק. אז רגע לפני שהבועה פוקדת גם את עיר המדע והתרבות, יצאנו לבדוק למי בכלל כדאי לרכוש דירות חדשות ברחובות – והתשובה לפניכם.

פרויקטים חדשים ברחובות – לרחובותיים

תושבי רחובות הם כנראה המורווחים ביותר מההתפתחות המבורכת של העיר ואלו שהכי כדאי להם לרכוש בה דירה. הם נהנים כבר עכשיו מפירותיו של הפיתוח הסביבתי והעירוני של השנים האחרונות, עם מוסדות חינוך איכותיים, פעילות תרבותית ענפה, חיי קהילה תוססים ועוד. מלבד לשמירה על רמת החיים ההולכת ועולה, התושבים שיבחרו להישאר יוכלו ליהנות מהזדמנויות בלעדיות לרכישת דירות חדשות ברחובות – העירייה משתפת פעולה עם יזמים המקימים פרויקטים חדשים ברחובות ליצירת היצע דירות ייעודי לתושבים. כך, למשל, יוצעו כ-40 דירות למכירה ברחובות elite, שכונה חדשה שעתידה לקום במרכז העיר, במכירה מיוחדת לתושבים זכאים, במסגרתה הם יוכלו לרכוש אותן במחיר מוזל.

דירות גדולות ויוקרתיות למשפרי דיור בפרויקטים ברחובות

משפרי דיור וכאלו המעוניינים לשדרג את חוויית המגורים, ישמחו לגלות שיש פרויקטים חדשים ברחובות המציעים דירות גדולות ויוקרתיות במחירים נוחים, יחסית ליעדים מבוקשים אחרים. כך, למשל, בשכונת רחובות המדע, תמצאו דירות יוקרה מפוארות בסמיכות למכון ויצמן ופארק המדע הפופולריים. בשכונת רחובות שהזכרנו, תמצאו דירות 6 חדרים גדולות ומרווחות, פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים, ב-7 מגדלים בעיצוב מודרני ועכשווי. יחד עם זאת, כאשר מדובר על דירות יקרות או מרווחות, במיוחד באזורים המבוקשים הללו, חלון ההזדמנויות אפילו קטן עוד יותר והמחירים כבר עכשיו מתחילים לטפס.

סביבת מגורים איכותית למשפחות

משפחות, ובמיוחד הצעירות שבהן, מתאימות לעיר המתחדשת ככפפה ליד וללא ספק נמנות בקרב מי שעבורם פרויקטים חדשים ברחובות הם הזדמנות כדאית. מלבד לסוגיית המחיר, המובנת מאליה, לעיר עוד יתרונות רבים לחיי המשפחה – יש בה גנים, בתי ספר ותיכונים איכותיים, לצד המוסדות הנחשבים לחינוך גבוה, מכון ויצמן, המרכז האקדמי פרס והפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית; יש בה מאזן הגירה חיובי של אוכלוסייה צעירה, איכותית ומשכילה, המקיימת חיי קהילה פעילים ותוססים; והיא מציעה סגנון חיים גבוה, עם מגוון מקומות בילוי ומוקדי תעסוקה שנמצאים בהתפתחות מתמדת.

גם כאשר מדובר על פרויקטים חדשים ברחובות, למשפחות יש למה לצפות. אם נמשיך בדוגמה של פרויקט רחובות elite, עתידים לקום מרכז מסחר ובילוי בגודל של 5,000 מ”ר, פארק ירוק ורחב ידיים, ואפילו בית ספר בתוך השכונה עצמה, שתודות למיקומה המרכזי, נהנית גם ככה מנגישות מרבית לכל חלקי העיר.

אז למי הכי כדאי לרכוש דירה בפרויקטים החדשים ברחובות?

נראה שעבור תושבי העיר, משפחות ומשפרי דיור מאזור השפלה והמרכז, יש הזדמנויות במגוון פרויקטים חדשים ברחובות שכדאי לשקול בחיוב – ועדיף לפני שהמחירים נוסקים. יחד עם זאת, יש עוד רבים שימצאו את ההזדמנויות לרכישת דירות חדשות ברחובות כדאיות ואטרקטיביות, כמו צעירים, סטודנטים ואפילו הייטקיסטים, שישמחו לגלות ברחובות מוקד תעסוקה מפותח בפארק המדע לצד קהילה איכותית, גדולה ומבוססת של עובדי היי טק נוספים.

המתואר לעיל הינו לצורך המחשה בלבד, אינו מהווה חלק מהסכם לרכישת דירה בפרויקט ואינו מחייב את החברה. ההדמיות באתר הן להמחשה בלבד, ואינן מהוות חלק מהסכם לרכישת דירה בפרויקט. את החברה יחייבו רק תוכניות המכר והמפרטים שיצורפו להסכם. *החברה אינה אחראית על תמהיל השירותים שיפעלו בשטחי המסחר.